Webová

I LOVE RIO je portál s jedinecnou filozofiou, ktorý zahrna sociálne, kultúrne a historickú štruktúru krásnom meste Rio de Janeiro, Brazil.


Minulost mesta, súcasné a potenciálne sú prezentované v lahkej a hravou formou, ich sprístupnenie a apelovat na obyvatela, návštevníkov a divákov z dialky. Originálne, pozitívne a expanzívna objektív pomáha citatelom, aby zmysluplne pochopit a zapojili sa do tajomstva a kúzla miestna kultúra. Webové stránky sleduje priatelskú štruktúru, lahko ovládatelný, intuitívne a vizuálne príjemný prezentáciu clánky o Cestovný Ruch, kultúry, muzika, gastronómia, životný štýl, nocný život, móda, šport, obchod, histórii, Niterói a niekolkých mestách po celej Rio de Janeiro štátu. Texty sú doplnené ohromujúce fotografie najvyššej kvality, a každá prezentácia vitríny Rio s panoramatickým hlbkou a cistotou.


Rio de Janeiro fotky

FILOZOFIOU


S približne 25.000 strán obsahu, I LOVE RIO ponúka nový turistický-kultúrne interpretácii - navyše k predstavovat užitocné informácie pre návštevníkov a turistov, portál je navrhnutý tak, aby ukázal, ako každý kultúrny aspekt Rio de Janeiro prišiel rozvíjat, vysvetlit, ako tieto miesta vplyv na život a tradície obyvatelov Rio , a Rio umelecký a kultúrny produkcie.

I LOVE RIO zverejnuje projekty a iniciatívy súvisiace s ochranou prírody, zachovanie životného prostredia a jej harmonizácie s regionálny rozvoj - okrem poskytovania priame odkazy na rôzne inštitúcie zodpovedné za tieto cinnosti a projekty. Portál široko kladie dôraz na úctu k prírode, a dôležitost ochrany životného prostredia predovšetkým.

Súcast I LOVE RIO sa zameriava na 16 jedinecných miest v štátu Rio de Janeiro - pre každý z týchto miest webová stránka zdôrazní históriu, prírodu, miestne kultúrne podujatia, reštauracné a ubytovacie; zamerané na zvýšenie záujmu zahranicných turistov za celý štátu Rio de Janeiro, okrem hlavného mesta.


Pozrite sa na 90-druhej video okolo I LOVE RIO