Distribúcia

Reklama Na webových stránkach je riadený tromi princípmi: zdarma alebo sponzorovanej distribúcia, cielenú distribúciu a tvorivé distribúciu obsahu a súvisiacich ponuky.


Existujú rôzne I LOVE RIO produkty, z ktorých niektoré sú zadarmo v mieste spotreby a distribúcie, čo znamená, že zákazníci nemusia platiť nič čítať bohatú informačnú historické a kultúrne obsah, a distribútori nemusí platiť mať webová stránka k dispozícii ako produkt ponúkané zákazníkom.


Rio de Janeiro fotky

GLOBAL VIDITEĽNOSŤ


Časť I LOVE RIO distribučnej stratégia zahŕňa plány na mieru a partnerstva vývoj značiek a produktov, prezradiť Rio de Janeiro kultúru a imidž na národnej i globálnej úrovni.

Kým Portál dosahuje medzinárodnú viditeľnosť a zvýšiť povedomie o značke prostredníctvom slobodných a jedinečný obsah prezentované vo viac ako 50 jazykoch, miestne ponuky Carioca siahajú hlboko v Brazílii prostredníctvom širokej škály spotrebných výrobkov.

Spoločný rozvoj turistického a kultúrneho obsahu prostredníctvom on-line a tlačené publikácie, spoločne s výrobkami, ktoré predstavujú Carioca kultúru, stavať na seba rozšírenie multi-produkt povedomie o značke.


Mieru redakčný obsah spárovaný s jednotnou vizuálnu identitu značky naprieč všetkými produktovými radmi, slúži na vysvetlenie a podporovať všetky obete pri ich vytváraní v rámci histórie a kultúry Carioca.


Spanning z gastronómie do fotoknihy, od kozmetiky športového vybavenia, I LOVE RIO sa zaviazala k vyzradeniu niektoré z klenotov Cidade Maravilhosa v stále ďalekosiahlejšie, inovatívne a kreatívne spôsoby.