Móda

I LOVE RIO predstavuje najviac zarážajúce a súčasnú módu pre mužov a ženy v Rio de Janeiro, ktoré poskytujú vhľad do najnovšie trendy v oblečení pre pracoviská, večierky, šport, každodenné rekreácie a na pláž.


Historický vývoj medzinárodných a národných trendy štýl je daný look-in pre predloženie čitateľa so zmyslom pre sociálnu a politickú dôležitosť tejto umeleckej formy. Od šaty a obleky na bikiny a plavky, mólo nápadov štýlu sú balené a dodávané na čitateľovi, aby im pomohla oživiť svoj šatník a pochopiť Carioca estetický.


Rio de Janeiro fotky

Štýl pre kreatívne myseľ


Pulzujúce život Rio de Janeiro, je úzko spojená s jeho intenzívnou módny štýl, pretože to je jeden z jazykov, ktoré mesto používa vyjadriť svojej osobnosti. Ľudia z Rio začlenili niektoré teplo a krásu svojho prostredia a charakterom do spôsobu, akým vystupujú, aby ich estetické veľmi vplyvný vo svete medzinárodnej módy.


Všetko najlepšie a najvýznamnejšie návrhári a módne domy sa nachádzajú v tejto kultúrnej mieste, ale natívny značky vziať korunu - miestna panoráma je radostne plná neodolateľných dizajnérmi, ktorí dávajú moderné svoj vlastný hlas.


Cariocas majú veľmi odlišný vzhľad, vyznačujúci sa záľubou pre farbu, iskru a hravosti. Móda v meste dnes je výsledkom miestneho kreativity a vplyvov z celého sveta, reimagined a prispôsobené teplo a otvorenosti povahou mesta a jeho obyvateľov.

Živé vzory, nástupištia a tyrkysové prvky dokonale fungovať v rukách tohto námestia pre tropické pret-a-porter: Rio stanovuje svoje vlastné normy, a porovnáva len sám na seba. Veľmi Unikátne použitie tónov, surovín a lesklé textúry, rovnako ako geometrické tvary alebo Flaunt dávajú nezameniteľnú atmosféru k dráh, na módne prehliadky, rovnako ako na pláži.


Až do začiatku 20. storočia brazílsky móda bola určovaná takmer výlučne európskym trendom, čo znamenalo, že odev zriedka prispôsobená tropické podnebie. V týchto prvých desaťročiach medzinárodnej štýly boli vedené francúzskymi návrhári, ktorí oslobodili ženy od korzetu.


Bikiny bol navrhnutý v Paríži v roku 1946, čo spôsobuje také pozdvihnutie, že to bolo menované po Bikini atole, malá náplasť na Atlantický oceán, kde Američania vykonáva atómové testy. To bolo najprv nosia v Rio de Janeiro o dva roky neskôr, a od tej doby stala kultovou symbol Carioca plážové kultúry. V roku 1962, prvé žabky boli vytvorené v Brazílii, na základe japonskej obuvi, ktorý vydláždil cestu pre svetovo presláveného Havaianas značky.

Mód, Hippie a Grunge móda dominoval 60., 70. a 80. rokov v celom Západe, široko ovplyvnil populárnou hudbou času, ako je rock, kotúč, grunge a kov.

Byť Rio de Janeiro doma k palete dedičstva, kultúr a subkultúr, móda a trendy vyvinutý podľa toho. Carioca štýl je oslavovaný pre svoje jasnými a sýtymi farbami, ktoré vyhovovali slnečné podnebie, napriek tomu je zreteľný rozdiel medzi typmi oblečenie nosia pre prácu i voľný čas.


Mesto je veľmi kultúrne a rôznorodé, a má niekoľko umeleckých a originálne prúdy bežiaci svojimi živými ulicami. Samba, Surf a Bossa Nova sú niektoré z žánrov, ktoré dávajú móde jedinečný charakter tu, a možno ich nájsť vo všetkých umeleckých prejavov, že miestne dizajnéri vyberať.

Kým obrovská rozmanitosť farieb, tvarov, modelov a vzorov môže zdať náhodné s návštevníkom, existujú jasné a konkrétne pokyny pre miesta, príležitosti, a subkultúr. Pláž oblečenie vyplýva jasné pravidlá, často toľko ako formálne a elegantný ambiances: návštevníci všimnúť okamžite nie je žiadny dôvod pozrieť sa neporiadok na pláži.


Umenie, krása a elegancia sú prvoradé v Riu životný štýl. Pláž a jeho scenérie, aktivity a pocity sú hlavným lákadlom v živote Toto mesto a ideálne miesto pre tieto skúsenosti sa pripojiť je módne. Plavky návrhári sú veľkým hitom po celý rok, pretože ich výrobky nie sú turistickou atrakciou, ale spôsob života pre všetkých občanov.

V priebehu týždňa muži a ženy majú tendenciu voliť obleky, formálne oblečenie a uzavretej obuvi. Existuje určité umenia k výberu týchto položiek vzhľadom k horúce a vlhké podnebie - obe pohlavia majú tendenciu nosiť voľné doplnky vyrobené z ľahkých tkanín.

Výrazný aspekt každodenné a nočných módy je, že obaja muži a ženy majú celkom prirodzený vzhľad. Džínsové šortky, voľné popruh vrcholy, tečúcou sukne a šaty, živé tričká a sandále možno vidieť v baroch, námestí, parkov a pláží. Mejkap je obvykle celkom diskrétne, a pánske srsť je zvyčajne krátke a robustné, často sprevádzaný celkovou holenie alebo ľahké fúzy najviac.

Kým klasický vzhľad je prirodzený a voľný-rázny, najmä okolo pláže, Cariocas majú tendenciu byť čistý a dobre udržiavané. Obuv a oblečenie sú svieže, čisté a un-pokrčený. Mnoho žien opustiť ich zaistenie k pádu prirodzene, iní pravidelne nechať narovnal. To je tiež rozšírenú praxou pre mužov aj ženy majú manikúru a pedikúru.

kultúrna rozmanitosť výtlačky a štýlov, sukne a šperky, sú bežnou súčasťou šatníka Carioca. Tam sú populárne miestnej návrhár značky pre mladých ľudí v meste a širšom Brazília - priekopníckej hlasov v brazílskom móde, stravovanie pre ľudí všetkých štýlov a smerov cez živé, čerstvé a zvodné kusov. Vzory Rio je poistka high-end originalitu a rafinovanosť, s vedomím každodenných potrieb brazílskych mužov a žien.

Zvláštnosť tejto módnej mesta je jej rozmanitosť, a je tu niečo pre každého: od classiest a najprestížnejšie na pravidelné surfer, Rio de Janeiro nájde spôsob, ako vyhovieť potrebám a prosím náladu, a dokonca spojiť sa s neobjavených priania. Táto všestrannosť možno nájsť pod rôznymi značkami, striekajúcej exotické zážitky s vynaliezavosťou a tvorivosťou.


Módny priemysel v Riu rastie do šírky a povesti v minulých rokoch, a mesto teraz hostí rad kľúčových módnych veľtrhov, ktoré módy a stylistov z celého sveta naplánovaných ich rok. Mesto je tiež domov pre významné inštitúciu s názvom "Academia Brasileira da Moda," Brazílsky Akadémie módy.


Bohatý kultúrny scéna má miesto pre všetkých umeleckých prejavov a móda robí početné vonkajšie okolnosti v kalendári Carioca, a to najmä s Rio de Janeiro fashion weeks, ktoré každoročne razia cestu s letnými a zimnými vydanie. Tieto príležitosti, patrí medzi obrovské a silné webu udalostí, ktoré sa týkajú roku a krajiny s vzrušujúce show. Najväčšie mená v priemysle, rovnako ako kľúčové vplyvy zo zahraničia, sa spojili v tomto festivale ohromiť s veľkoleposťou svojich nočných šiat, sviežosťou svojich nóbl a uvoľnený podpisy, a sofistikované plavkách. V zemných farieb a pastely, žiarili jasnými červených a jarné výtlačky, ženskosť a pôvab sú pravými hviezdami prehliadky.

Štýl prichádza prirodzene, vďaka postoj a prírodných krás brazílskych žien: skutočné životné múzy v duši mesta. Brazílskej flash modely a módny trend tvorcovia sú príklady významu brazílskeho módneho záujmu a vkus svojich žien a krásu. Flaunt vlasy sú jednou z ochranných známok tohto brazílskeho mesta: či už je dlhá surfer zámky, alebo morská panna zvlnená hriva, zdravé a lesklé vlasy je oddane žiaduce.

Niektoré nápady, pre tých, ktorí nie sú tak zvyknutí na vlhkosti a vetra typické pre pláži strane, môže byť veľmi užitočné, aby držať krok s takmer dokonalý štandardov miestnych obyvateľov. Ďalej len "Brazílsky žranica" vyrovnávanie vlasov techniku má mnoho adeptov, zatiaľ čo viac fyzických trendy sú stále rovnako populárne u ideály zdravých kozmetických procedúr, namiesto chemických možností.


Nakupovanie v Rio de Janeiro môže byť rovnako rôznorodé ako mestských štvrtí, 160 70 pláží a nekonečné barov. Luxusné a exkluzívne nákupné centrá sú k dispozícii, rovnako ako vzrušujúce pouličné trhy, kde všetko je vždy výhodná - nehovoriac o starožitnosti veľtrhy, slávny Ipanema Hippy veľtrh, alebo očarujúce Copacabana noc.


Rôzne možnosti, ako uspokojiť všetky chute a rozpočty sú roztrúsené po celom všetkých okresoch, a dať každému ideálnou alternatívou pre daždivý deň. Mini nákupné centrá, takmer zamaskované ako jednotlivé obchody, schovať budovy v každom kúte mesta. - Od bodovým svetlom, tieto strediská sú obľúbené medzi miestnymi zjednávať poľovníkmi </ p>

Takže, ak pláže, bikiny, a teplo z Ria stáť príliš veľa, potom mesto má niektoré brilantné nákupné možnosti pre dávku maloobchodné terapia. Tam sú početné nákupné strediská, nákupné komplexy, butiky a drobná jednorazové obchody, aby dychtivo kupujúcich šťastný.


Ceny sa môžu líšiť ako počasie v lete - takže miesto môže znamenať rozdiel medzi drahé a vyjednávať - najmä na odevy, topánky, umenie a remeslá, a upomienkových predmetov.


Barra Nakupovanie je Rio najväčšie a najobľúbenejšie centrum - sa nachádza v okrese Barra da Tijuca, to je takmer malé mesto samo o sebe, spolu s reštaurácií a kín v priľahlom centre New York Město - domovom pre viac reštaurácií, krčiem, a dokonca aj fitness klubov. Je to bezpochyby miesto, kam ísť na nákupy, so stovkami obchodov sa šíri cez 4 km-dlhý úsek, od mien Vysoký-ulíc nezávisle vlastnené Móda a šperky obchody. Neďaleko v rovnakej štvrti, nové prichádzajúce na nákupné scéne je noblesný módne Village Mall, zobrazovať len tí najlepší z najlepších brazílskych a medzinárodných značiek.

Tiež zameraná na sofistikované spotrebiteľa, je São Conrado Fashion Mall - domov pre upscale ukladá každú zobrazovanie exkluzívne návrhára značky. kozmetický, športové a elektronické obchody dodávať bohatý turistov a Cariocas sa všetko, čo potrebujú pre zábavu popoludnie. Priestor je otvorený a vzdušný, a atmosféra uvoľnenejšia než ďalších nákupných komplexov. Tu, to nie je nezvyčajné, aby na mieste brazílskej celebrity a modelky študoval obchody, občas na ich ceste do miestneho kina vybavený štyrmi obrazovkami a pohodlné parkovanie zabezpečovanej obsluhou.

Pre veľké nákupy, a v blízkosti najpopulárnejšie pláže oblasti, pôsobivé, Rio Sul centrum sa nachádza v Botafogo a elegantné nákupné Leblon je priamo v srdci Leblon Distrcit. So stovkami obchodov, rôznych reštaurácií a kín, sú tieto strediská nachádza v blízkosti mnohých z najpopulárnejších pamiatok Riu, ako sú hory Cukrová homoľa a Hora Corcovado.

Leblon je noblesný štvrti, kde nájdete reštaurácie, značkové butiky a zmyselný pohľad na mesto. To je tiež blízko Babilonia Feire Hype, mesačné udalosti, ktorá mapuje módu, dizajn, kulinárske a hudobné umelcov s podzemnou, zmysluplné a neopakovateľné dotyk. Hodnotenia vystavovateľov a živé vystúpenia z pripravovaných alebo svetových známych umelcov a DJs pridať ku skúsenostiam, ktoré je jedným z najviac zdieľané a očakávaný miestni obyvatelia, ktorí túžia spoznať nové módne tendencie.


Brazílsky móda je stále poznamenaná estetického synkretizmu - zmes vplyvov, identít, koncepcií a moderné. Toto jedinečné spojenie sa neustále obohatený carioca návrhári, a možno ich nájsť na vysoká kvalita akcií a obchodov, módnych nákupných centier, rovnako ako v pôvabných módnych veľtrhoch po celom meste.


Okrem módnych nákupných štvrtí a centier že korenie mesto, existuje aj viacero módnych a odevných veľtrhov. Jeden z najslávnejší z nich je dvojmesačník akcia s názvom "O Cluster", ktorá združuje rafinované a experimentálnej módy, hudby a gastronómie v nádhernom sídle v okolí Botafogo.

Je tu priestor pre ďalšie veľtrhy módy, ako je napríklad tá, ktoré sa konalo každú nedeľu v kultovej štvrti Ipanema: vo Feire Hippie trhu, ktorá dáva návštevníkov i miestnych vynikajúce šance vidieť a vychutnať so starožitnosťami poklady a dokonale zapadajú do retro módnej scéne bezstarostný atmosféra, že iba Rio de Janeiro môže dať, a zaručene produkovať niektoré zaujímavé objekty pre záujemcov o Carioca umení a remesiel.

Každý, kto hľadá pre oblečenie a topánok za zvýhodnené ceny, by mal zamieriť do centra mesta, najmä pozdĺž ulíc Rua Uruguaiana, Rua da Alfandega, a Rua Buenos Aires, kde sa módne predajne ovládajú pouličné frontoch medzník nákupnej štvrti zvanej "Saara."

Pri nákupe originálneho umenia, Okolie Santa Teresa je lokálom miesto pre mnoho umelcov Riu a kreatívne myslenie, takže mnoho umeleckých galérií zdobia dláždenými ulicami a úzkych uličiek. Kaviarne, bary, reštaurácie a tejto pôvabnej štvrti poskytnúť úľavu pre unavené nohy po celodennom nakupovaní, zatiaľ čo niektoré krásne príklady brazílskeho kresby možno zakúpiť v susedstve - od cenovo drahšie, a dôsledne jedinečný.

Pre viac špecializované predmety, rovnako ako hudobný nástroj, Rua da Carioca je ulica s množstvom hudobných obchodov, kde rodení brazílskej meradlami, ako Bahian gitary, Rabecas a Pandieros možno zakúpiť - všetci robiť veľké suveníry a darčeky pre rodinu doma.

S takou tekutiny pochopenie trendov, záujmov a skúmanie pocitov a zážitkov, nie je divu, že výsledky Carioca tvorivosť vo veľmi širokej ponuke materiálov a techník, ktoré následne vyrába nepravdepodobný a nádherné výtvory v Decor, šperky, kozmetické darčeky a príslušenstvo.