PARTNERSTVO

Široká škála sponzorských a reklamné partnerstvá sú k dispozícii, od jednoduchých bannerov doplní textový a fotografický obsah internetových stránok, k viacstránkových články rysa. Medzi ďalšie možnosti patrí polovičný stránku, celú stránku a dvakrát sa zobrazí stránka, rovnako ako unikátne a inovatívne reklamné kombinácie.

Rio de Janeiro loga1

 


Rokov odbornej venovanie vyústil v Portálu I LOVE RIO, dielo, ktoré objavuje Rio de Janeiro, mesto, štát, cez tisíc strán turistické, kultúrne, historické a spoločenské informácie, spolu s tisíckami exkluzívnymi fotografiami nanajvýš umeleckú úroveň.


 Rio de Janeiro loga2

 


Inovatívna konštrukcia a dizajnu portálu, nikdy predtým pre akýkoľvek iný mesto na svete, je bohaté na obsah, ktorý je ľahko využitá, čo má za následok produkt najvyššej úrovni a hodnotu pre širokej škály medzinárodných čitateľa.


Rio de Janeiro loga3

 


Používatelia môžu ľahko pristupovať k kapitol prostredníctvom počítačov a tabletov, oceniť jedinečnú filozofiu prezentácie a dizajnu, kde sa logo, správy a webová adresa "I LOVE RIO" je prezradené vo viac ako 50 jazykoch.


 

Rio de Janeiro loga4

 


Prezentované v angličtine, a priamo Google preložiteľným v mnohých jazykoch čitateľom, Portál sa zameriava predovšetkým na medzinárodnej používateľa, aby na internetových stránkach cenný nástroj pre globálne prezentáciu národných a medzinárodných značiek naprieč regiónmi a trhy.


 

Rio de Janeiro loga5

 


Na filozofiu výhradného reklamy základe Portál ponúka priestor pre vybrané radu sponzorov a účastníkov. Partnera značka je jasne viditeľný na každý zo stoviek stránok obsahu a obrazy sponzorovanej kapitoly.


 

Rio de Janeiro loga6

 


Reklamné ceny sa líšia aj podľa úrovne tohto sponzora pozitívneho zapojenia do globálneho procesu v oblasti životného prostredia, keď videl, že jedným z cieľov I LOVE RIO dáva rozdiel tým, ktoré, aby sa rozdiel vo svete.


 

Rio de Janeiro loga7

 


Sponzori, ktoré zdieľajú I LOVE RIO víziu, a v prospech udržateľného hospodárskeho rozvoja alebo pozitívne sociálne príspevky, dostane špeciálne ceny a pozornosť. I LOVE RIO: dobré pre všetkých.